Бухгалтерия в Польше | inPL Group - бухгалтерское обслуживание в Люблине, Катовице, Кракове и Варшаве

Инвестиции в Польше

Klimat informacyjny w Polsce

Polska jest jedną z największych politicheskoy i eko-konkurencyjnych stabilical strana Evropy. Eko-warsztat Polski, kotoraya zamaet shestoe mesto w europejskim Sojuzie, jest najbardziej godnym i bistroasty w Europie. PKB strzyżenia jest trzykrotnie wysysane, chemia w środku UE, a eksport od 1995 do 1995 roku jest chemią bólową w ciągu dwóch tygodni. Polska zajęła 5 mesto w rankingu wszystkich europejskich państwowości, kotoriye czytać onibole uprzywilejowane dla nowych inwestycji.

Kompas Tysy inostrannyh już dostaje avest w sektorze razlychnye na polskim rynku. Przesłanka wyboru Polski w obiekcie kaczącym dla inwazyjnej razlychny - czyli geografia państwa do potencjału gospodarczego i zasobów kadrowych.

W razrabotke schemat nowej inwestycji ważną rolę odgrywa wiele czynników, w tym warstwowa soobrazhenia, normy prawne i responsywność dla biznesu, sozdayemye mesnnym lodowisko. Lyubaya strana, gellyuschaya kotwica inwestorów inostrannnyh, dolnaye imetsye podstawa dla dynamicznej razvytya.

Konkurencyjność polskiego produktu gospodarczego wiąże się również z bodźcami inwestycyjnymi. Z korzyści płynących z inwazyjnego politke reguły, polska gospodarka jest jedną z najbardziej obiecujących dla inostrannyh investorov. Przymiotnik prawny Polska nie prowadzi uderzającego interdeterminacji między inwestorami wewnątrzpaństwowymi i międzydunarodnymi, co umożliwi inwestorom inostrannym prowadzenie działalności w egzekucji i łatwo przełoży przybycie na prowiska Polski. Ustawa o podderzhe nowa investia prelagaet szereg zachęt inwestycyjnych dla kompasu inostrannyh na całym terytorium Polski. W zawieszeniu tego typu inwazyjnych, polskich przepisów stawia uprzywilejowane zachęty dla inwestorów, kotoriye investryut na obszarach o dużej erratobotycji. Dla małych i średnich dotacji przedpłatowych w razmere 50-65%, aw sektorze issled i razrabotok może być dotowany do 100%.

Główny kierunek inwestycji

K naybole dynamicznie razvyvaysya i uprzywilejowany dla inwazyjnych sektorów polskiej gospodarki otnosya zdravokhranenye, biologic isledovanye, analiza danych, projekcja, mobilestroenye, avation, elektryk, technolodzy informacji, przemysłowość metalotropologiczna, budowa maszyn i wskrzeszona energia. Podobnie najtrudniejszym obszarem polskiej specjalizacji jest outsourcing procesów biznesowych. Bolszoj kolychaye scek obrażonych młodych specjalistów i konkurencyjne koszty sosdaly siły roboczej w Polsce jeden z najbardziej obiecujących rynkov outsourcing w Europie.


Preimscheation informacji w Polsce

• Duży zakorzeniony rinok - 38-milowy potrzebujący rinok Polski jest jednym z największych w Europie, który uwolni każdego insynuatora rozprzestrzeniającego jego urojeniowe perspektywy. Z korzyścią dla zakwasu wysokościowego, Polska może poradzić sobie ze szelestem przed dostawą towarów / usług i kolebany w globalnej sytuacji gospodarczej, obespechivaya mesteenym predprinatels stabilizują dożylny sys.

• Strategicznie raspolzhenye strany z dobrze rozwiniętą infrastrukturą i radzieckim systemem transportowym obespechivyate łatwy dostęp do drugich europejskich nici i rinku z udziałem 500 milionów ludzi.

• Wysokiej jakości kaczątka uwalniają produkty i sługi po niskich kosztach dla siły roboczej.

• Mnożenie władców zachęt mających na celu odniesienie do bezpośredniej instrannyh investia. W strane sozdano 14 twarzy stref ekonomicznych, przedemitowanie opanowania nalogu z prekondystą i zapłaty nalogu za nieuchwytność. Inspektor może również ubiegać się o bezpośrednią dotację państwową w ramach Systemu Informacji Podpaństwowej, ta sama osoba przeznaczona jest do polskiej działalności gospodarczej.

• Jednym z głównych atutów Polski jest młoda, dynamiczna i urażona ludność. 500 studentów i dwa miliony aktywnych studentów jest w strane. Programy Blagodar multipulstion ES od młodych specjalistów, którzy są bardziej na rzece pracy, mogą pochwalić się niespójną pracą w środku inostainowym i przed standardowym cewką moczową języka angielskiego. Obrażeni polscy ekokonomiści, inżynierowie, informatycy i naukowcy są kształceni na europejskim rynku pracy.

• Stabilizacja makroekonomiczna - Polska to najnowocześniejszy stranoy w Europie, kryzys kotoraya isbezhal, a najnowocześniejsze instytucje finansowe pozostają w horrorze zdrowej tak setki, chemii w środku ES. Stabilność i bezpieczeństwo, gwarantowane przez członkostwo w NATO i UE, delaut Poland jest wiarygodnym i ważnym partnerem dla inostrannyh investostor.

• Dobrze razvytaya sfera turystyczna - raznopodobny krajobraz regionu strana i możliwość wyboru razlychnyh form otdykha (morskie bany, pływanie po jeziorach, katanaye na lyzhi, alpy i wiele sinoe) sprowadzi turystów i miłośników aktywnej otdyha z wielu streanów do Polski.

Компания inPLGroup предлагает своим клиентам услуги по поиску и сопровождению инвестиций в Польшу:

• консультационные услуги

• индивидуальный поиск и подбор компаний

• разработка концепции инвестиционного проекта

• прединвестиционный анализ проекта

• полное сопровождение сделки

• аудит финансовой деятельности

• юридическое сопровождение.


Контакты